Výbory a komise

Komise bezpečnostní

 

Předseda

 

CIBERE Patrik                                                                                                        

Členové

 

Bc. STIX Luděk, DiS.

   
Ing. ZAHRÁDKA Arnošt


VEVERA Luboš


KOPŘIVA Petr
     

 

 

KONEČNÝ Pavel

 

 

MUDr. HORSKÝ Pavel


RNDr. Mgr. MALÝ Josef


Bc. BABÁK Tomáš

Komise bytová a dislokační

předseda

 

RNDr. POKORNÝ Bohumil, CSc.

Členové

 

PhDr. KARNET Lukáš

 

 

LAMPLOTOVÁ Miroslava

 

.

TLAMKA Jiří

 

 

RNDr. Mgr. MALÝ Josef

 

 

STANĚK Radim

 

 

 

 

   

 

   

Komise dopravní

Předseda

 

Ing. POKORNÝ Jiří

Členové

 

Ing. LICHA Vladimír

 

 

SOLDÁN Michal
 

 

.

Ing. PUSTINA Jiří

 

 

Ing. ŠTOL Bohuslav

 

 

KLAUS Miloslav

   

MEDLA Ondřej

 

 

 

Komise kulturní

Předseda

 

Bc. STIX Luděk, DiS.

Členové

 

LAMPLOTA Filip

 

 

KOPŘIVA Stanislav

 

  HANÁČKOVÁ Monika

 

 

MgA. PLEVA Petr

 

 

Ing. ŠTURSA Libor

 

 

PhDr. KORVAS František


MARCIN Radek


Ing. FORETOVÁ Kateřina


 

Komise pro mládež a sport

Předseda

 

MARŠA Roman

Členové

 

LAMPLOTA Filip

 

 

JURAJDA Martin

 

 

BEDNÁŘ Svatopluk

 

 

KNAPKOVÁ Michaela


FARON Tomáš


JUDr. GOJNÝ Česlav

Komise pro životní prostředí

Předseda

LAMPLOTOVÁ Miroslava

 

Členové

SOLDÁN Michal

 

 

Ing. LICHA Vladimír

 

 

VEVERA Lukáš

 

 

KVARDOVÁ Simona

 

 

MIKSCHE Petr

 

 

Mgr. VÖRÖŠOVÁ Zuzana


FARON Tomáš


ŠTEFKOVÁ Dagmar

 

Komise sociální a zdravotní

Předseda

 

LAMPLOTA Filip

Členové

 

LAMPLOTOVÁ Miroslava

 

 

ROJTOVÁ Milena

 

 

Mgr. et Mgr. RAMPACHOVÁ Helena

 

 

NOVÁKOVÁ Naděžda

 

 

TLAMKA Jiří

 

 

WEIGLOVÁ Jaroslava


WALCYZSKO Martina

Komise školská

Předseda

 

Ing. ORSAVOVÁ Miloslava

Členové

 

PhDr. SPÁČIL Leoš

 

 

HALVOVÁ Simona

 

 

Mgr. ODEHNAL Jiří

 

 

MVDr. KRECHLER Pavel

 

 

PaedDr. SOKOLOVÁ Ilona

 

 

Mgr. ŠTĚPÁNKOVÁ Lucie
 

 


MOUČKA Petr
 
 

 


Mgr. DRÁBKOVÁ Eliška


Mgr. HREJSEMNOU Martina


Mgr. IVIČIČOVÁ Jitka

Mgr. VÖRÖŠOVÁ Zuzana

Komise vinařská

Předseda

 

PAVLIŇÁK Jiří

Členové

 

PhDr. ČEJKA Jiří

 

 

KOPŘIVA Stanislav

 

 

SOLDÁN Michal

 

 

JUDr. TIHELKA Jakub

 

 

Ing. ŠTURSA Libor

 

 

PhDr. KORVAS František


MARCIN Radek


Ing. KOŘÍNEK Jiří

Kontrolní výbor

Předseda

MUDr.HORSKÝ Pavel

 

Členové

Ing. Mgr. HYNŠT Martin                                                            

 

 

Mgr. IVIČIČOVÁ Jitka

 

 

LAMPLOTOVÁ Miroslava

 

 

MgA. PLEVA Petr

 

 

Ing. ŠTURSA Libor

 

 

WEIGLOVÁ Jaroslava

 

Finanční výbor

Předseda

Bc. STIX Luděk, DiS.

 

Členové

CIBERE Patrik

 

 

KLAUS Miloslav

 

 

Ing. DVOŘÁKOVÁ Gabriela

 

 

Mgr. NOVÁČKOVÁ Jana.

 

 

Ing. POKORNÝ Jiří

 

 

Ing. PUSTINA Jiří