Pocitová mapa na Vinohradech

Pocitová mapa na Vinohradech

 

Projekt Pocitová mapa navštíví tento týden Vinohrady. Aktuální pocitová mapa vzniká v souvislosti s kandidaturou města Brna na Evropské hlavní město kultury v roce 2028. A protože mapa má kromě své online verze i offline verzi, mohou si všichni občané Vinohrad zkusit pocitovou mapu vyplnit v tomto týdnu osobně, konkrétně 20. 1. od 12:00 do 15:00 a 21. 1. od 10:00 do 13:00, přímo před budovou úřadu.

 

 

Pomozte nám zjistit, jak se vám v Brně žije a jaký máte vztah k místní kultuře, kreativním odvětvím nebo veřejnému prostoru. Vaše odpovědi nám umožní vytvořit si reálný obrázek o tom, jakým směrem by se Brno mělo ubírat do budoucna a kde spočívá jeho hlavní potenciál.   

Získaná data využijeme zejména při přípravě kandidatury Brna v soutěži Evropské hlavní město kultury. Město Brno je leaderem v mnoha oblastech kultury a kulturního rozvoje a soutěž Evropské hlavní město kultury je příležitost ukázat, co všechno může Brno světu nabídnout. Zároveň umožní podpořit nebo rozjet spoustu projektů z oblasti infrastruktury, strategie nebo kulturní nabídky. Brno dělá v oblasti kultury hodně, zároveň má ale obrovský potenciál, který by díky titulu mohlo využít.  Online verzi naleznete zde: https://www.pocitovemapy.cz/brno-2028/